Porto Franco
tutvustus

Porto Franco lugu

Sadam on alati olnud vabaduse sümbol. Vabadusest, merest ja Vanasadama piirkonna ajaloost inspireerituna saigi Eesti kõige mereäärsem kaubandus- ja bürookeskus nime Porto Franco.

Avarus, suurus, hea asukoht ja maailmatasemel arhitektuur loovad mitmekesise linnakeskkonna, mis nihutab Tallinna keskuse merele lähemale. Porto Franco – linna uus süda, mis teeb Tallinnast täieõigusliku merelinna.

Loe edasi

Porto Franco
asukoht

Mõjukas asukoht

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Ahtri tänav on üks peamisi ühendusi Tallinna kesklinna ning ida- ja läänepoolsete linnaosade vahel. Porto Franco vahetus läheduses asuvad Tallinna kruiisi- ja reisisadam, vanalinn ning keskuse vastas jahisadam.

Loe edasi

Porto Franco
büroopinnad

Porto Franco bürookeskus on linna äripindade uus tase. Moodsat kooslust kauplustest ja büroopindadest iseloomustab avarus, valgusküllasus ja elegants. 3. korruse tasandil on klaaskatusega bürootänav, mis ühendab kuues korpuses asuvaid büroopindasid. Bürootänaval asuvad ka bürootöötajatele igapäevaseid teenuseid pakkuvad teeninduspinnad. Kokku mahutab hoone bürookompleks iga päev enam kui 3000 töötajat.

Müügimeeskond

 • Enno Heinla

  Müügi- ja turundusdirektor

  Mobiil: (+372) 50 59 347

  E-post: enno.heinla@portofranco.ee

  Töökeeled: eesti, inglise, vene

  Müügivaldkonnad: büroopinnad

 • Olga Sondla

  Müügijuht (lapsehoolduspuhkusel)

  Töökeeled: eest, inglise, vene

  Müügivaldkonnad: büroopinnad